UE – Tajwan – giełda kooperacyjna i matchmaking dla klastrów


W ramach 3 edycji wydarzenia „EU – Taiwan Industry Dialogue”, które odbędzie się w dniach 26 – 27 czerwca 2017 r. w Brukseli zorganizowana zostanie giełda kooperacyjna dla klastrów, w trakcie którego koordynatorzy europejskich i tajwańskich powiązań kooperacyjnych będą mieli możliwość nawiązania nowych kontaktów biznesowych oraz zaprezentowania szerokiemu spektrum potencjalnych partnerów oferty reprezentowanych gron.

Do udziału w wydarzeni zaproszeni są koordynatorzy tajwańskich i europejskich klastrów, liderzy organizacji skupiających przedsiębiorców w szczególności z dziedzin: 5G, gospodarki cyrkulacyjnej (ang. circular economy), inteligentnych przemysłów.

Organizatorami giełdy i matchmakingu są: Komisja Europejska – EASME, European Cluster Collaboration Platform (ECCP), Enterprise Europe Network oraz Sillicon Europe Worldwide.

Koordynatorzy chętni do wzięcia udziału w spotkaniach proszeni są o rejestrację za pośrednictwem platformy b2match – EU-Taiwan Clusters Cooperation and Matchmaking. Rejestracja zostanie zakończona w dniu 19 czerwca. Spotkania w ramach giełdy będzie można umawiać również na platformie b2match w okresie od 5 do 25 czerwca 2017 r.

Pytania dotyczące giełdy kooperacyjnej należy kierować do:

  1. Anne Depre, Enterprise Europe Network Flanders, +32 16 31 10 56, e-mail: anne.depre@vlaio.be
  2. Jean-Phippe Mergen, Brussels Enterprise Commerce and Industry, +32 2 210 01 77, e-mail: jpm@beci.be
  3. Johan Lecocq, Silicon Europe Worldwide, e-mail: johan.lecocq@dspvalley.com
  4. Daniel Ugarte, EASME, e-mail: jose-daniel.ugarte-otero@ec.europa.eu
  5. Noelia Dosil, European Cluster Collabaration Platform, +34 981 53 59 27, e-mail: eumatchmaking@spi.pt
  6. Guido Dominoni, Finlombarda, +39 02 607 44 521, e-mail: guido.dominoni@finlombarda.it